Zielone osiedle: lawenda, efektowne miskanty, drzewa owocowe  i nowoczesna architektura. Współczesne koncepcje urbanistyczne w Gdańsku Olszynce.

Marvipol Development od lat dokłada wszelkich starań, aby nowopowstające inwestycje wyróżniały się estetyczną, przyjazną architekturą spełniającą najwyższe standardy, a także doskonałą lokalizacją, która zapewni mieszkańcom dostęp do terenów zielonych, a zarazem pełną infrastrukturę. Wszystko to z myślą o komforcie życia, dlatego inspiracją osiedla Motława Garden w gdańskiej dzielnicy Olszynka stała się bardzo popularna, powstała pod […]

Czytaj więcej
Tu mieszkam. OLSZYNKA – Żuławska dzielnica Gdańska

W Olszynce, żuławskiej dzielnicy Gdańska, od dziesięcioleci panuje sielankowy nastrój i krajobraz. Decydują o tym: niska, kameralna zabudowa oraz rozległe przestrzenie obszarów zielonych, a także sieć kanałów. Tutaj, z dala od typowego dla Śródmieścia zgiełku i pośpiechu, można rozkoszować się naturalną ciszą i spokojem. Spacer po Olszynce prowadzi przez stulecia gdańskiej historii. Ten obszar pojawił […]

Czytaj więcej
Inteligentny dom. Komfort i bezpieczeństwo. Technologia przyjazna rodzinie.

Gdańska inwestycja Motława Garden zlokalizowana nieopodal Śródmieścia w dzielnicy Olszynka jest przykładem połączenia założeń miasta – ogrodu, które daje wytchnienie od zgiełku, z szeregiem nowoczesnych rozwiązań ekologicznych i technologicznych. Wszystko po to, aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, usprawnić codzienne życie i obniżyć koszty eksploatacji. Jakimi innowacjami zaskoczą nas inteligentne domy na osiedlu Motława Garden?

Czytaj więcej
Projekt inwestycji Motława Garden. Nowoczesna architektura wpisująca się w krajobraz. Co było inspiracją?

Marvipol Development od lat szczególnie dba o jakość architektury i najwyższe standardy budowlane, a także tereny rekreacyjne i infrastrukturę nowopowstających inwestycji. Wszystko to z myślą o komforcie mieszkańców, dlatego inspiracją kolejnego projektu stała się idea miasta – ogrodu, która zakłada stworzenie przestrzeli jak najbardziej przyjaznej ludziom.

Czytaj więcej